Adobe Reader

18.2.0.182935 için Android

PDF dosyalarınızın tümünü görüntüleyin

4.5

8

1.1M

Bu uygulamayı oyla

Adobe Reader, Android cihazlar için resmi bir Adobe uygulamasıdır. Mükemmel özellikler sunar ve bilgisayar versiyonuyla benzer şekilde pratiktir ve dokunmatik ekranla uyumludur.

Uygulama, PDF dosyalarını epostadan, bir web sayfasından ya da herhangi bir uygulamadan kolayca açmanızı ve 'paylaş' seçeneğiyle paylaşmanızı sağlar (normalde sosyal ağlar üzerinden paylaşabilirsiniz).

PDF portfolyolarını, şifre-korumalı PDF dosyalarını ve üzerinde notlar olan dosyaları görüntüleyebilirsiniz. Esas olarak, Adobe Reader uygulamasından beklediğiniz her şey artık küçük Android cihazınızda mevcuttur. Ayrıca herhangi bir dosya içinde bazı kelimeleri aratabilme seçeneği de vardır.

Adobe Reader tarafından oluşturulan diğer seçenekler sayesinde tek seferde ya da peş peşe dosyalar görüntüleyebilir, 'gece modu' sayesinde karanlık yerlerde okuma yapabilir ve daha iyi görebilmek için yazıları büyütebilirsiniz.

Adobe Reader PDF-formatındaki dosyalar için çok kapsamlı bir uygulamadır. Bir çok özellikle donatılmış olmasının yanı sıra oldukça güçlüdür.
Uptodown X